Количката е празна.
ВИНТОВЕРТ-БОРМАШИНА УДАРЕН АКУМУЛАТОРЕН DEWALT DCD785M2 /18V, 4.0AH/
Код: DCD785M2
Описание
Марката DeWALT Ви предлага УДАРЕН ВИНТОВЕРТ-БОРМАШИНА от серията акумулаторни машини за професионалния и домашния майстор.Лесни и удобни за работа, чудесен дизайн. С двускоростен двигател от 18 V ,въртящ момент от 60 Nm и батерия с капацитет 4.0Ah,ще получите в удобен за пренос куфар с 2 батерии и зарядно у-во.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: DeWalt
- Тегло: 2.000 кг
Характеристики
| Напражение | 18V |
| Батерия | Li-Ion/4.0Ah |
| Обороти | 2000min |
| Степени за регулиране на въртящия момент | 14 |
| Реверс | Да |
| Брой скорости | 2 |
| Вградено осветление | Да |
| Регулиране на обороти | Да |
| Обхват на патронника | 1,5-13mm |
| Честота на ударите | 34000min |
| Въртящ момент | 60 Nm |
| Макс.размер на пробиване в камък | 13mm |
| Тегло | 2kg |
Стандартно оборудване:2бр.батерии,зарядно у-во и куфар.
