Количката е празна.
АКУМУЛАТОРНА БОРМАШИНА 13ММ С 2 БАТЕРИИ DEWALT DC731KA /14.4V, КУФАР/
Код: DC731KA
Описание
Марката DeWALT Ви предлага ВИНТОВЕРТ-БОРМАШИНА от серията акумулаторни машини за професионалния и домашния майстор.Лесни и удобни за работа, чудесен дизайн. С двускоростен двигател от 14.4 V ,въртящ момент от 40 Nm и батерия с капацитет 2.0Ah,ще получите в удобен за пренос куфар с 2 батерии и зарядно у-во.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: DeWalt
- Тегло: 2.000 кг
Характеристики
| Напражение | 14.4V |
| Батерия | Ni-Cd/2.0Ah |
| Обороти | 1450min |
| Степени за регулиране на въртящия момент | 17 |
| Реверс | Да |
| Брой скорости | 2 |
| Вградено осветление | Да |
| Регулиране на обороти | Да |
| Обхват на патронника | 1.5-13mm |
| Бързозатягащ патронник | Да |
| Въртящ момент | 40 Nm |
| Макс.размер на пробиване в метал | 13mm |
| Тегло | 2kg |
Стандартно оборудване:2бр.батерии,зарядно у-во и куфар.
