Количката е празна.
АКУМУЛАТОРЕН ВИНТОВЕРТ-БОРМАШИНА DEWALT DC740K2 / С 2 БАТЕРИИ 12V /
Код: DC740K2
Описание
Марката DeWALT Ви предлага ВИНТОВЕРТ-БОРМАШИНА от серията акумулаторни машини за професионалния и домашния майстор.Лесни и удобни за работа, чудесен дизайн. С двускоростен двигател от 12 V ,въртящ момент от 26 Nm и батерия с капацитет 2.0Ah,ще получите в удобен за пренос куфар с 2 батерии и зарядно у-во.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: DeWalt
- Тегло: 1.700 кг
Характеристики
| Напрежение | 12V |
| Батерия | Ni-Cd/2.0Ah |
| Обороти без товар | 1200min |
| Реверс | Да |
| Брой скорости | 2 |
| Въртящ момент | 26 Nm |
| Макс.размер на пробиване в метал | 10mm |
| Степени на въртящ момент | 14 |
| Безключов патронник | 1-10mm |
| Тегло | 1.7kg |
Стандартно оборудване:2батерии,зарядно у-во и куфар.
