Количката е празна.
ВИНТОВЕРТ УДАРЕН АКУМУЛАТОРЕН DEWALT DCF885C2 /18V,1.5Ah/
Код: DCF885C2
Описание
Марката DeWALT Ви предлага УДАРЕН ВИНТОВЕРТ от серията акумулаторни машини за професионалния и домашния майстор.Лесни и удобни за работа, чудесен дизайн. С двускоростен двигател от 18 V ,въртящ момент от 155 Nm и батерия с капацитет 1.5Ah.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: DeWalt
- Тегло: 1.300 кг
Характеристики
| Напрежение | 18V |
| Батерия | Li-Ion/1.5Ah |
| Обороти без товар | 2800min |
| Честота на удара | 3200min |
| Брой скорости | 1 |
| Въртящ момент | 155 Nm |
| Захват | 1/4" |
| LED-осветление | Да |
| Шестостенен патронник | Да |
| Тегло | 1.3kg |
Мулти-зарядно устройство за използване с 18V, 14.4V, и 10.8V XR литиево-йонни слайд батерии.
