Количката е празна.
КЪРТАЧ С 6-СТЕНЕН ЗАХВАТ SPARKY K 3260 /2200W, 60J/
Код: 13000060454
Описание
Важна част в строителството и ремонтните дейности играят къртачите.Компактен с концентрирана мощ къртач SPARKY със захват 6-стенен. Мощност 1500W.Енергия на удара - 60 J. Обороти 2200 min -1.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Sparky
- Тегло: 32.000 кг
Характеристики
| Захранване | 230V~50Hz |
| Мощност | 2200W |
| Обороти | 2200min |
| Сила на удара | 60 J |
| Захват(6-стенен) | Да |
| Антивибрационна система | Да |
| Метална редукторна кутия | Да |
| Самоизключващи се четки | Да |
| Захват на инструмента(дължина)HEX28 | 530mm |
| Тегло | 32kg |
Доставя се с Ръчна количка PK 32,пикообразно длето – 1 бр.плоско длето – 1 бр.туба със смазка,ключ Hexagon (5, 6, 8 и 12 mm),специален ключ и допълнителен комплект четки.
