Количката е празна.
ПЕРФОРАТОР СЪС SDS PLUS К-КТ SPARKY BPR 261E /820W/
Код: 10000040651
Описание
Важна част в строителството и ремонтните дейности играят перфораторите. Удобен и практичен, перфораторът SPARKY e сред най-предпочитаните от професионалния и домашния майстор машини на пазара, поради високото си качество.SPARKY ви предлага ПЕРФОРАТОР СЪС SDS-plus захват с мощност от 820W.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Sparky
- Тегло: 3.100 кг
Характеристики
| Захранване | 230V~50Hz |
| Мощност | 820W |
| Обороти | 1300min |
| Въртящ момент | 30 Nm |
| Реверс | Да |
| Сила на удара | 3.1 J |
| Обхват на патронника | 1.5-13mm |
| Закрапване на инструмента | SDS-plus |
| Електроника за предварителен избор на обороти | Да |
| Самоизключващи се четки | Да |
| Диаметър на присъединителната шийка | 43mm |
| Макс.диаметър на свредлото за бетон/стомана/дърво | 26/13/30mm |
| Пробиване,ударно пробиване и дълбаене | Да |
| Тегло | 3.1kg |
Доставя се с пластмасов куфар,антивибрационна ръкохватка,ограничител на дълбочината на пробиване,патронник с ключ и адаптер
