Количката е празна.
ПЕРФОРАТОР СЪС SDS MAX SPARKY BP 750CE HD /1350W/
Код: 178553/10010050452
Описание
Важна част в строителството и ремонтните дейности играят перфораторите. Удобен и практичен, перфораторът SPARKY e сред най-предпочитаните от професионалния и домашния майстор машини на пазара, поради високото си качество.SPARKY ви предлага ПЕРФОРАТОР СЪС SDS-max захват с мощност от 1350W.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Sparky
- Тегло: 9.000 кг
Характеристики
| Захранване | 230V~50Hz |
| Мощност | 1350W |
| Обороти | 2435min |
| Ударно пробиване и къртене | Да |
| Константна електроника | Да |
| Захват | SDS-max |
| Светлинен индикатор за претоварване | Да |
| Макс.диаметър на свредлото за бетон | 50mm |
| Сила на удара | 9.2 J |
| Въртящ момент | 130 Nm |
| Електроника за предварителен избор на обороти | Да |
| Тегло | 9kg |
Доставя се с:пластмасов куфар,допълнителна ръкохватка,ограничител на дълбочината на пробиване,туба с грес и кърпа за почистване на машината.
