Количката е празна.
ЪГЛОШЛАЙФ SPARKY MBA 2600P HD /2600W, Ф 230 mm./
Код: 176325
Описание
Марката SPARKY предлага голяма гама ъглошлайфи за професионалния и домашния майстор. Лесни и удобни за работа. В нашия сайт www.mashinionline.com може да намерите всички продукти на марката SPARKY. Ъглошлайфи,полир и шлайф машини са незаменим помощник в дома.SPARKY ви предлага Ъглошлайф с диск 230mm и мощност от 2600W. Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата страна.
- Производител: Sparky
- Тегло: 6.300 кг
Характеристики
| Захранване | 230V~50Hz |
| Мощност | 2600W |
| Обороти | 6500min |
| Диаметър на диска | 230mm |
| Антивибрационна система | Да |
| Защита от претоварване | Да |
| Плавен старт | Да |
| Защита от повторно включване | Да |
| Тегло | 6.3kg |
Доставя се с предпазител за шлифоване,допълнителна антивибрационна ръкохватка,упорна шайба,затягаща гайка и специален ключ
