Количката е празна.
АКУМУЛАТОРЕН ВИНТОВЕРТ-БОРМАШИНА BR 15E /14.4V,2Ah/
Код: 13000190553
Описание
Марката SPARKY Ви предлага ВИНТОВЕРТ-БОРМАШИНА от серията акумулаторни машини за професионалния и домашния майстор.Лесни и удобни за работа, чудесен дизайн. С двускоростен двигател от 14.4 V ,въртящ момент от 25 Nm и батерия с капацитет 2.0Ah,ще получите в удобен за пренос куфар с 2 батерии и зарядно у-во.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Sparky
- Тегло: 2.000 кг
Характеристики
| Напрежение | 14.4V |
| Батерия | Ni-Cd/2.0Ah |
| Обороти | 1100min |
| Регулиране на обороти | Да |
| Реверс | Да |
| Брой скорости | 2 |
| Обхват на патронника | 0.8-10mm |
| Въртящ момент | 25 Nm |
| Константна електроника | Да |
| Вградено работно осветление | Да |
| Бързозатягащ патронник | Да |
| Макс.размер на пробиване в метал | 10mm |
| Макс.размер на пробиване в дърво | 25mm |
| Тегло | 2kg |
| Куфар | Да |
