Електрическа косачкa за трева Bosch 40 II Ergoflex 1700W
Отлична производителност на косене и поемане на окосения материал от закален стоманен нож и иновационна технология на въздушния поток. Идеална финишна обработка: новата система Powerdrive + осигурява постоянно висок въртящ момент при всички условия. Отлична ергономичност благодарение на Ergoflex-ръкохватки с AGR-сертификат.Ергономични ръкохватки за лека работа. Моторната система Powerdrive + гарантира надеждно рязане, дори при тежки условия. 50-литров събирателен контейнер за по-голям капацитет и по-малко прекъсвания на работата за изпразване. Новата система QuickClick за най-лесния първоначален монтаж без инструменти. Отлични ходови качества благодарение на лесно движещите се колела с гуми. Гребенът за трева коси тревата идеално и до ръба. Функцията LeafCollect извършва цялата работа при събирането на шума и листа. Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Bosch
- Тегло: 13.000 кг
Характеристики
| Мощност | 1700 W |
| Захранване | 230~50Hz |
| Въртящ момент | 22 Nm |
| Широчина на рязане | 40 см. |
| Режеща система | закален нож |
| Тегло | 12.6 кг. |
| Вместимост на контейнера за трева | 50 л. |
| Височина на рязане | 200-700 мм. |
| Регулиране на височината на рязане | 6 пъти |
