Количката е празна.
ВИНТОВЕРТ УДАРЕН АКУМУЛАТОРЕН SPARKY GUR 15 LI /14.4V, 1.5 Ah/
Код: 13000192351
Описание
Марката SPARKY Ви предлага УДАРЕН ВИНТОВЕРТ от серията акумулаторни машини за професионалния и домашния майстор.Лесни и удобни за работа, чудесен дизайн. С едноскоростен двигател от 14.4 V ,въртящ момент от 145 Nm и батерия с капацитет 1.5Ah,ще получите в удобен за пренос куфар с 2 батерии и зарядно у-во.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Sparky
- Тегло: 1.400 кг
Характеристики
| Напрежение | 14.4V |
| Батерия | Li-Ion/1.5Ah |
| Обороти | 2400min |
| Реверс | Да |
| Брой скорости | 1 |
| Захват | 1/4" |
| Въртящ момент | 145 Nm |
| Константна електроника | Да |
| LED-работна лампа | Да |
| LED-индикатор на батерията | Да |
| Тегло | 1.4kg |
| Куфар | Да |
