Количката е празна.
БОРМАШИНА УДАРНА-ДВУСКОРОСТНА SPARKY BU2 160 /550W/
Код: 10010022400
Описание
Голямата гама на SPARKY в сферата на ударнитe бормашини Ви предлага и модела,УДАРНА БОРМАШИНА SPARKY с мощност от 550 W.Лека и удобна тя позволява работа на по-трудно достъпни места.Снабдена с електроника за регулиране на оборотите.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Sparky
- Тегло: 2.000 кг
Характеристики
| Захранване | 230V~50Hz |
| Мощност | 550W |
| Обороти | 3500min |
| Регулиране на обороти | Да |
| Плавен старт | Да |
| Удар | Да |
| Обхват на патронника | 1.5-13mm |
| Брой скорости | 2 |
| Макс.размер на пробиване в бетон | 13mm |
| Макс.размер на пробиване в метал | 16mm |
| Макс.размер на пробиване в дърво | 40mm |
| Тегло | 2kg |
Доставя се с картонена кутия,патронник с ключ,допълнителна ръкохватка и дълбочинен ограничител.
