Количката е празна.
ПРОБОДЕН ТРИОН АКУМУЛАТОРЕН MAKITA JV100DWE /10,8V,1.3Ah/
Код: JV100DWE
Описание
Прободен Трион АКУМУЛАТОРЕН MAKITA BJV180RFE /1.3Аh 10.8V/ е инструмент които ще направи работата Ви по-лека компактните размери, малкото тегло и отличното удобство при работа осигуряват контролиран и оптимален комфорт на работещия.Производителността, качеството на работа и големия диапазон от материали, различни по твърдост - дървесни, пластмаси, алуминий, стомана, включително и неръждаема,за праволинейно или криволинейно рязане, прави прободните триони изключително популярни. Възможност за присъединяване на прахосмукачка.Здрава алуминиева основа. Плавно регулиране на оборотите.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Makita
- Тегло: 2.500 кг
Характеристики
| Напрежение | 18V |
| Батерия | Li-Ion/1.3Ah |
| Обороти | 2400min |
| Дължина на удара | 18mm |
| Настройки за рязане(позиции) | 4 |
| Отрзна мощност (алуминий,стомана) | 2mm |
| Дебелина на рязане в дърво | 65mm |
| Тегло | 2.5kg |
| Куфар с 2батерии,зарядно у-во,шестограмен ключ и кръгов водач | Да |
