Количката е празна.
ПРОБОДЕН ТРИОН АКУМУЛАТОРЕН MAKITA BJV140RFE /3,0А 14,4V/
Код: BJV140RFE
Описание
Прободен Трион АКУМУЛАТОРЕН MAKITA BJV180RFE /3,0Аh 14.4V/ е инструмент които ще направи работата Ви по-лека компактните размери, малкото тегло и отличното удобство при работа осигуряват контролиран иоптимален комфорт на работещия.Производителността, качеството на работа и големия диапазон отматериали, различни по твърдост - дървесни, пластмаси, алуминий, стомана, включително и неръждаема, за праволинейно или криволинейно рязане, прави прободните триони изключително популярни.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Makita
- Тегло: 2.700 кг
Характеристики
| Напрежение | 14.4V |
| Батерия | Li-Ion/3.0Ah |
| Обороти | 0-2600min-1 |
| Дължина на удара | 26mm |
| Настройки за рязане (позиции) | 4 |
| Дебелина на рязане в дърво | 135mm |
| Отрезна мощност(алуминий,стомана) | 10mm |
| Включва:2 батерии и зарядно у-во | Да |
| Тегло | 2.7kg |
