Количката е празна.
ЕЛЕКТРОНЕН ПЕРФОРАТОР СЪС SDS-PLUS MAKITA HR2810T /28ММ., 800W/
Код: HR2810T
Описание
Важна част в строителството и ремонтните дейности играят перфораторите. Удобен и практичен, перфораторът МАКИТА e сред най-предпочитаните от професионалния майстор машини на пазара, поради високото си качество.МАКИТА ви предлага ПЕРФОРАТОР СЪС SDS-plus захват с мощност от 800W. Пробиване, ударно пробиване или обработка с длето.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Makita
- Тегло: 3.300 кг
Характеристики
| Захранване | 230V~50Hz |
| Мощност | 800W |
| Обороти | 4050min-1 |
| Къртене | Да |
| Сила на удара | 2.9 J |
| Захват | SDS-plus |
| Реверс | Да |
| Макс.диаметър на пробиване в метал/бетон | 13/28mm |
| Тегло | 3.3kg |
| Куфар с дълбочинен ограничител,странична ръкохватка,бързозатягащ патронник,бързозатягащ патронник SDS-plus | Да |
