Количката е празна.
ЕЛЕКТРОНЕН ПЕРФОРАТОР MAKITA HR4511C СЪС SDS MAX /1350W/
Код: HR4511C
Описание
Важна част в строителството и ремонтните дейности играят перфораторите. Удобен и практичен, перфораторът МАКИТА e сред най-предпочитаните от професионалния майстор машини на пазара, поради високото си качество.МАКИТА ви предлага ПЕРФОРАТОР СЪС SDS-max захват с мощност от 1350W.LED индикатор предупреждава за износване на графитните четки и светлинна индикация за проблем с кабела или спусъка. Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Makita
- Тегло: 9.000 кг
Характеристики
| Захранване | 230V~50Hz |
| Мощност | 1350W |
| Обороти | 2750min-1 |
| Регулиране на обороти | Да |
| Къртене | Да |
| Сила на удара | 9.4 J |
| Захват | SDS-max |
| Реверс | Не |
| Антивибрационна система | Да |
| Макс.диаметър на пробиване с TCT бит | 45mm |
| Макс.диаметър на пробиване с боркорна | 125mm |
| Тегло | 9kg |
