Количката е празна.
ЪГЛОШЛАЙФ 125MM MAKITA 9565PCV-РЕГУЛИРУЕМИ ОБОРОТИ/1400W/
Код: 9565PCV
Описание
Марката MAKITA предлага голяма гама ъглошлайфи за професионалния майстор. Лесни и удобни за работа. В нашия сайт www.mashinionline.com може да намерите всички продукти на марката MAKITA.Ъглошлайфи,полир и шлайф машини са незаменим помощник в дома.MAKITA ви предлага,Ъглошлайф с диск 125mm и мощност от 1400W.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата страна.
- Производител: Makita
- Тегло: 2.400 кг
Характеристики
| Захранване | 230V~50Hz |
| Мощност | 1400W |
| Обороти | 11500min |
| Регулиране на обороти | Да |
| Диаметър на диска | 125mm |
| Плавен старт | Да |
| Антивибрационна система | Да |
| Константна електроника | Да |
| Защита от претоварване | Да |
| Защита срещу повторно включване | Да |
| Тегло | 2.4kg |
| Окомплектовка:Фланцова гайка,редукторна кутия,притискаща пружина,капачка за аретир | Да |
