Количката е празна.
Ударна бормашина Bosch GSB 13 RE Professional 600W
Код: 0601217100
Описание
Най-удобната в своя клас. Изключително удобна: не по-голяма от работна ръкавица и лека 1,6 kg. Ръкохватка с меко противоплъзгащо покритие за сигурно хващане. Здрав двувтулков бързозатягащ метален патронник за бърза смяна на работния инструмент. Електроника за точно начало на пробиването.Предварителен избор на обороти с потенциометър.Дясно/ляво въртене.Окомплектовката включва:Бързозатягащ патронник 13 mm, допълнителна ръкохватка, дълбочинен ограничител 210 mm.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Bosch
- Тегло: 1.800 кг
Характеристики
| Мощност | 600 W |
| Захранване | 230V~50Hz |
| Обороти на празен ход | 0-2800 min |
| Регулиране на обороти | Да |
| Въртящ момент | 10.8 Nm |
| Присъединителна резба на шпиндела на бормашинатa | 1/2-20UNF |
| Диапазон на затягане | 1.5-13 mm |
| Честота на удара | 0-44800 min |
| Константна електроника | Да |
| Плавен старт | Да |
| Реверс | Да |
| Брой скорости | 1 |
| Тегло | 2kg |
