Количката е празна.
ВИНТОВЕРТ-БОРМАШИНА ЪГЛОВА АКУМУЛАТОРНА MAKITA DA312DWAE /12V/
Код: DA312DWAE
Описание
Марката MAKITA Ви предлага ВИНТОВЕРТ-БОРМАШИНА ЪГЛОВА MAKITA DA312DWAE от серията акумулаторни машини за професионалния майстор.Лесни и удобни за работа, чудесен дизайн. С едноскоростен двигател от 12 V ,въртящ момент от 5 Nm и батерия с капацитет 2.0Ah.Ще получите в удобен за пренос куфар с комплект бързозатягащ патронник 2бр. батерии и зарядно устройство.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Makita
- Тегло: 1.600 кг
Характеристики
| Напрежение | 12V |
| Батерия | Ni-Cd/2.0Ah |
| Обороти | 0-800min-1 |
| Въртящ момент | 5 Nm |
| Обхват на патронника | 0-10mm |
| Брой скорости | 1 |
| Тегло | 1.6kg |
| Куфар | Да |
