Количката е празна.
ВИНТОВЕРТ-БОРМАШИНА УДАРЕН АКУМУЛАТОРЕН MAKITA MAKTEC MT080E /14.4V, 10mm./
Код: MT080E
Описание
Марката MAKITA Ви предлага ВИНТОВЕРТ-БОРМАШИНА УДАРЕН MAKITA MAKTEC MT080E от серията акумулаторни машини за професионалния майстор.Лесни и удобни за работа, чудесен дизайн. С двускоростен двигател от 14.4 V ,въртящ момент от 30 Nm и батерия с капацитет 1.1Ah.Ще получите в удобен за пренос куфар с комплект 2 батерии и зарядно устройство.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Makita
- Тегло: 1.500 кг
Характеристики
| Напрежение | 14.4V |
| Батерия | Li-Ion/1.1Ah |
| Обороти | 0-1400min-1 |
| Въртящ момент | 30 Nm |
| Обхват на патронника | 0.8-10mm |
| Брой скорости | 2 |
| Бързозатягащ патронник | Да |
| Тегло | 1.5kg |
| Куфар | Да |
