Количката е празна.
ВИНТОВЕРТ-БОРМАШИНА УДАРЕН АКУМУЛАТОРЕН MAKITA BHP441RFE /14.4V/
Код: BHP441RFE
Описание
Марката MAKITA Ви предлага ВИНТОВЕРТ-БОРМАШИНА УДАРЕН MAKITA BHP441RFE от серията акумулаторни машини за професионалния майстор.Лесни и удобни за работа, чудесен дизайн. С трискоростен двигател от 14.4 V ,въртящ момент от 70 Nm и батерия с капацитет 3.0Ah.Ще получите в удобен за пренос куфар с комплект втора акум. батерия и зар. устройство.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Makita
- Тегло: 2.400 кг
Характеристики
| Нпражение | 14.4V |
| Батерия | Li-Ion/3.0Ah |
| Обороти | 0-25500min-1 |
| Регулируеми обороти | Да |
| Въртящ момент | 70 Nm |
| Реверс | Да |
| Обхват на патронника | 1.5-13mm |
| Брой скорости | 3 |
| Вградено осветление | Да |
| Константна електроника | Да |
| Макс.размер на пробиване в метал | 13mm |
| Макс.размер на пробиване в камък | 14mm |
| Макс.размер на пробиване в дърво | 50mm |
| Тегло | 2.4kg |
| Куфар | Да |
