Количката е празна.
ВИНТОВЕРТ-БОРМАШИНА АКУМУЛАТОРЕН MAKITA BDF343SHEX /14,4V, 2-СКОРОСТЕН/
Код: BDF343SHEX
Описание
Марката MAKITA Ви предлага ВИНТОВЕРТ-БОРМАШИНА MAKITA BDF343SHEX от серията акумулаторни машини за професионалния майстор.Лесни и удобни за работа, чудесен дизайн. С двускоростен двигател от 14.4 V, въртящ момент от 36 Nm и батерия с капацитет 1.3Ah.Ще получите в удобен за пренос куфар с 2 батерии, зарядно устройство и комплект свредла и накрайници.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Makita
- Тегло: 1.400 кг
Характеристики
| Напрежение | 14.4V |
| Батерия | Li-Ion/1.3Ah |
| Обороти | 0-1300min-1 |
| Регулируеми обороти | Да |
| Въртящ момент | 36 Nm |
| Обхват на патронника | 0.8-10mm |
| Реверс | Да |
| Бързозатягащ патронник | Да |
| Макс.размер на пробиване в метал | 10mm |
| Макс.размер на пробиване в дърво | 25mm |
| Брой скорости | 2 |
| Тегло | 1.4kg |
| Куфар | Да |
