ВИНТОВЕРТ-БОРМАШИНА АКУМУЛАТОРЕН MAKITA 6391DWAE /13mm,18V
Код: 6391DWAE
Описание
Марката MAKITA Ви предлага ВИНТОВЕРТ-БОРМАШИНА MAKITA 6391DWAE от серията акумулаторни машини за ПРОФЕСИОНАЛНИЯ майстор.Лесни и удобни за работа, чудесен дизайн. С двускоростен двигател от 18 V , въртящ момент от 42 Nm и батерия с капацитет 2.0Ah.Ще получите в удобен за пренос куфар с втора акумулаторна батерия и зарядно устройство.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Makita
- Тегло: 2.000 кг
Характеристики
| Напрежение | 18V |
| Батерия | Ni-Cd/2.0Ah |
| Обороти | 0-1200min-1 |
| Регулируеми обороти | Да |
| Въртящ момент | 42 Nm |
| Обхват на патронника | 1.5-13mm |
| Брой скорости | 2 |
| Реверс | Да |
| Макс.размер на пробиване в метал | 13mm |
| Макс.размер на пробиване в дърво | 36mm |
| Тегло | 2kg |
| Куфар | Да |
