Количката е празна.
ВИНТОВЕРТ АКУМУЛАТОРЕН С ПЪЛНИТЕЛ MAKITA BFR440RFE/14.4V/
Код: BFR440RFE
Описание
Марката MAKITA Ви предлага ВИНТОВЕРТ АКУМУЛАТОРЕН С ПЪЛНИТЕЛ MAKITA BFR440RFE от серията акумулаторни машини за професионалния майстор.Лесни и удобни за работа, чудесен дизайн.Бързо сглобяем с пълнител за ефективна преработка на плоскости от гипсокартон. Автоматичното направляване на винта спестява излишното време за ръчно вкарване. Регулируемият дълбок удар способства за 3 различни дължини на винтовете. За продавани в търговската мрежа, в лентови магазини винтове за скоростно строителство. Малък размер по диагонала от само 15 mm.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Makita
- Тегло: 1.700 кг
Характеристики
| Напрежение | 14.4V/ |
| Батерия | Li-Ion/3.0Ah |
| Обороти | 0-4000min-1 |
| Брой скорости | 1 |
| Захват | 1/4" |
| Реверс | Да |
| Размери | ф3.5-4x 25-40mm |
| Тегло | 1.7kg |
