Количката е празна.
ВИНТОВЕРТ MAKITA FS6300R /570W/
Код: FS6300R
Описание
Марката MAKITA Ви предлага ВИНТОВЕРТ MAKITA FS6300R от серията електрически машини за професионалния майстор. Лесни и удобни за работа, чудесен дизайн.Професионален високооборотен винтоверт. Стабилен с здрава монококова конструкция.Идеален за бърза преработка на гипсокартонни плочи. Новоразвита превключвателна система за дълбок тласък. Голям бутон за включване, електроника и оптимално разположен превключвател за десен/ляв ход. Окомплектовка: 2 бр.накрайник Phillips 2-25.Държач с магнит 60 мм и конектор за бързо свързване (4 м кабел).Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Makita
- Тегло: 1.400 кг
Характеристики
| Захранаване | 230V~50Hz |
| Мощност | 570W |
| Обороти | 0-600min-1 |
| Регулируеми обороти | Да |
| Въртящ момент | 11N/m |
| Реверс | Да |
| Захват | 1/4" |
| Тегло | 1.4kg |
| Куфар | Да |
