Количката е празна.
ПОТОПЯЕМА ДРЕНАЖНА ВОДНА ПОМПА RTR MAX RTM839 /900W,С ПОПЛАВЪК/
Код: 0406RTM839
Описание
Намерете подходящата водна помпа за вашите нужди. В сайта mashinionline.com предлагаме голямо разнообразие на градински, сондажни, хидрофорни, потопяеми и други видове помпи на всички водещи марки. Вижте модела RTR MAX RTM839 който е с мощност от 900W и напор от 8.5м. Нови технологии и отличен сервиз.
- Производител: RTR
- Тегло: 5.000 кг
Характеристики
| Захранване | 230V~50Hz |
| Мощност | 900W |
| Макс.височина на изпомпване | 8.5m |
| Макс.дълбочина на потапяне | 5m |
| Макс.дебит | 14 000 L/h |
| Макс.диаметър на чужди частици | 25mm |
| Присъединителен размер | 1",5.4",3.2" |
| Тегло | 5kg |
