Количката е празна.
ДЪЛБОЧИННА ВОДНА ПОМПА RTR PREMIUM WP020CR /1 ЦОЛ, 500W/
Код: 0503WP020CR
Описание
Намерете подходящата водна помпа за вашите нужди. В сайта mashinionline.com предлагаме голямо разнообразие на градински, сондажни, хидрофорни, потопяеми и други видове помпи на всички водещи марки. Вижте модела RTR PREMIUM WP020CR който е с мощност от 500W и напор от 55м. Нови технологии и отличен сервиз.
ПРОДУКТЪТ Е ИЗЧЕРПАН
- Производител: RTR
- Тегло: 8.000 кг
Характеристики
| Захранване | 230V~50Hz |
| Мощност | 500W |
| Макс.височина на изпомпване | 55m |
| Макс.дълбочина на потапяне | 8m |
| Макс.дебит | 33L/min |
| Дължина на кабела | 10m |
| Диаметър на конектора | 1" |
| Външни размери | 102/520mm |
| Корпус от нераждаема стомана | Да |
| Тегло | 8kg |
| Опаковка | Да |
