Количката е празна.
РЕЗАЧКА БЕНЗИНОВА RTRGS5203 /500mm,2200W/
Код: RTRGS5203
Описание
За нарязването на дървата за огрев във вашия дом RTR ви предлага едно добро решение със своите модели електрически и бензинови триони.Моделът РЕЗАЧКА БЕНЗИНОВА RTRGS5203 с мощност 2200W е добър избор за всяко домакинство.Шината от 500mm. спомага за нарязването както на тънки така и на по-дебели дървета и клони.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: RTR
- Тегло: 6.000 кг
Характеристики
| Работен обем на двигателя | 52cm3 |
| Мощност | 2200W |
| Обороти | 3000-10500min-1 |
| Дължина на водещата шина | 500mm |
| Обем на резервоара за гориво | 550ml |
| Обем на резервоара за масло | 260ml |
| Тегло | 6kg |
| Опаковка | Да |
