Количката е празна.
БОРМАШИНА УДАРНА MAKITA MAKTEC MT815K /16mm,710W/
Код: MT815K
Описание
Голямата гама на MAKITA в сферата на ударнитe бормашини Ви предлага и модела,БОРМАШИНА УДАРНА MAKITA MAKTEC MT815K с мощност от 710W.Лека и удобна тя позволява работа на по-трудно достъпни места. Снабдена с електроника за регулиране на оборотите и бързозатягащ патронник.Превключвател за реверс. Електронно регулиране и заключване на спусъка за непрекъсната работа.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Makita
- Тегло: 2.000 кг
Характеристики
| Захранване | 230V~50Hz |
| Мощност | 710W |
| Регулируеми обороти | 48 000min-1 |
| Реверс | Да |
| Удар | Да |
| Плавен старт | Да |
| Обхвата на патронника | 1.3-13mm |
| Макс.размер на пробиване в бетон | 16mm |
| Макс.размер на пробиване в метал | 13mm |
| Макс.размер на пробиване в дърво | 30mm |
| Тегло | 2kg |
