Количката е празна.
ЕЛЕКТРИЧЕСКА БОРМАШИНА/ВИНТОВЕРТ MAKITA DP3003 /710W/
Код: DP3003
Описание
Голямата гама на MAKITA в сферата на ударнитe бормашини Ви предлага и модела ЕЛЕКТРИЧЕСКА БОРМАШИНА/ВИНТОВЕРТ MAKITA DP3003 с мощност от 710W.Лека и удобна тя позволява работа на по-трудно достъпни места. Снабдена с електроника за регулиране на оборотите и бързозатягащ патронник.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Makita
- Тегло: 2.000 кг
Характеристики
| Захранване | 230V~50Hz |
| Мощност | 710W |
| Регулируеми обороти | 0-1200min-1 |
| Реверс | Да |
| Обхват на патронника | 0.8-10mm |
| Плавен старт | Да |
| Макс.размер на пробиване в метал | 10mm |
| Макс.размер на пробиване в дърво | 32mm |
| Тегло | 2kg |
