Количката е празна.
КОСАЧКА БЕНЗИНОВА RTR RTM9640 /2.95kW,460mm/
Код: 0503RTM9640
Описание
С навлизането на множество градинска техника на пазара много хора решават своите проблеми в двора си именно с подходящата за отделните дейности машина. Колесната косачка Ви помага за отличното подравняване на тревата а избора за електрическа или по-мощната бензинова косачка е изцяло Ваш. Марката RTR също има предложение със своя модел КОСАЧКА БЕНЗИНОВА RTR RTM9640 с мощност от 2.95Kw и ширина на откоса 460mm. подходяща за домашни условия.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: RTR
- Тегло: 20.000 кг
Характеристики
| Работен обем на двигателя | 139cm3 |
| Кило-ват ампера | 2.95kW |
| Обороти | 3600min |
| Тип масло-машинно | 15W40 |
| Диаметър на косене | 460mm |
| Височина на косене | 26*76mm |
| Разход на гориво | 400g/h |
| Двигател-четири-тактов,OHV,едноцилиндров,хоризонтален | Да |
| Тегло | 20kg |
| Опаковка | Да |
