Перфоратор Bosch с SDS-max GBH 11 DE Professional
Отлична производителност при пробиване чрез оптимизирана техника на ударния механизъм и високомощен мотор Ударен механизъм със слаби вибрации за работа без умора Голяма експлоатационна продължителност чрез използване на висококачествени материали и конструктивни елементи от подсилена със стъклени влакна пластмаса, алуминий и прецизни части от стомана Предпазен съединител Изключващи се въгленови четки Подвижна допълнителна ръкохватка Много удобен и за работещи с лявата ръка Оптимизирано уплътняване срещу прах в захвата на инструмента, както и нова вентилационна решетка за голяма издръжливост Захват на инструмента SDS-max за сигурно и бързо фиксиране, компактно предаване на въртящия момент, с вградена защита срещу прах Constant-Electronic с потенциометър за избираеми обороти, честота на ударите, респ. сила на удара Променливо фиксиране на секача в 12 положения под различен ъгъл Сервизен дисплей показва своевременно предстоящата смяна на четките
- Производител: Bosch
- Тегло: 11.100 кг
Характеристики
| Захранване | 230 V |
| Енергия на удара | 14.2J |
| Честота на ударите | 1100-2250min |
| Номинални обороти | 120-250min |
| Moщност | 1500W |
| Тегло | 11.1 |
| Пробиване с боркорона в бетон | 150mm |
| Захват на инструмента | SDS-max |
| Пробиване в бетон макс. | 52mm |
| Пробиване с проходно свредло в бетон | 80mm |
