Количката е празна.
ЦИРКУЛЯР НАСТОЛЕН MAX RTR RTM621 /1200W, 210mm./
Код: RTM621
Описание
Циркулярът е най-бързият и най-лесният начин за точно рязане по права линия във всички видове метал. Мощен електромотор 1500W с висока скорост (4500 об./мин.) за рязане на дълбочина до 63mm. Ергономично съвършен дизайн за оптимален контрол и водене. Ъгъл на хващане като при ръчен трион за оптимално позициониране на ръката/рамото.Те се характеризират с висока производителност и задоволителна маневреност.Лесен и удобен за транспортиране. Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: RTR
- Тегло: 8.000 кг
Характеристики
| Захранване | 230V~50Hz |
| Мощност | 1200W |
| Обороти | 4500min-1 |
| Размер на диска за циркуляр | 210x30mm |
| Макс.дълбочина на рязане | 63mm |
| Макс.ъгъл на рязане | 45 градуса |
| Изход за прохосмукачка | Да |
| Тегло | 8kg |
| Опаковка | Да |
