Количката е празна.
ЪГЛОШЛАЙФ RTR RTM103 /600W, 115 mm/
Код: 29038
Описание
Марката РТР предлага голяма гама ъглошлайфи за домашния майстор. Лесни и удобни за работа. В нашия сайт www.mashinionline.com може да намерите всички продукти на марката РТР.Ъглошлайфи,полир и шлайф машини са незаменим помощник в дома.РТР ви предлага Ъглошлайф РТР с диск 115mm и мощност от 600W.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата страна.
- Производител: RTR
- Тегло: 2.000 кг
Характеристики
| Захранване | 230V~50Hz |
| Мощост | 600W |
| Обороти | 11000min-1 |
| Външен размер на диска | 115mm |
| Вътрешен размер на диска | 22.2mm |
| Блокировка на вала | Да |
| Тегло | 2kg |
| Опаковка | Да |
