Количката е празна.
АКУМУЛАТОРНА БОРМАШИНА-ВИНТОВЕРТ RTR PREMIUM CDD51L /10.8V LI-ION/
Код: 31329
Описание
Марката РТР Ви предлага АКУМУЛАТОРНА БОРМАШИНА-ВИНТОВЕРТ RTR PREMIUM CDD51L серията акумулаторни машини за домашния майстор.Лесни и удобни за работа, чудесен дизайн. С двускоростен двигател от 10.8V,въртящ момент от 20Nm и батерия с капацитет 1.3Ah,ще получите в удобен за пренос куфар с комплект свредла и накрайници.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата страна.
- Производител: RTR
- Тегло: 1.500 кг
Характеристики
| Батерия Li-ion | 10.8V/1.3Ah |
| Обороти | 0-550min-1 |
| Въртящ момент | 20Nm |
| Пълно зареждане на батерията | 3-5 часа |
| Бързозатягащ патронник | Да |
| Макс.отвор на пробиване в бетон | 6mm |
| Макс.отвор на пробиване в метал | 6mm |
| Макс.отвор на пробиване в дърво | 20mm |
| Реверс | Да |
| Тегло | 1.5kg |
| Куфар | Да |
