Количката е празна.
ВИНТОВЕРТ/БОРМАШИНА АКУМУЛАТОРНА RTR MAX RTM324 /14.4V, ДВЕ БАТЕРИИ
Код: RTM324
Описание
Марката РТР Ви предлага ВИНТОВЕРТ БОРМАШИНА АКУМУЛАТОРНА RTR MAX RTM324 серията акумулаторни машини за домашния майстор.Лесни и удобни за работа, чудесен дизайн. С двускоростен двигател от 14.4 V , въртящ момент от 30Nm и батерия с капацитет 2.0Ah, ще получите в удобен за пренос куфар с комплект свредла и накрайници.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата страна.
ПРОДУКТЪТ Е ИЗЧЕРПАН
- Производител: RTR
- Тегло: 2.000 кг
Характеристики
| Батерия NiCd | 14.4V/2.0Ah |
| Обороти | 0-550min-1 |
| Въртящ момент | 30Nm |
| Пълно зареждане на батерията | 3-5 часа |
| Бързозатягащ патронник | Да |
| Макс.отвор на пробиване в бетон | 6мм |
| Макс.отвор на пробиване в метал | 6мм |
| Макс.отвор на пробиване в дърво | 20мм |
| Реверс | Да |
| Тегло | 2кг |
| Куфар | Да |
