Количката е празна.
Компресор RAIDER RD-AC03 2200W/100L
Код: 120107
Описание
Пневматичните инструменти навлизат все повече в сферите на работа в бита. Професионалистите отдавна ползват инструментите работещи с въздух и сега единствения въпрос е подходящ компресор за тях. Предлагаме ви различни по обем и мощност компресори които ще задоволят нуждите на машините с които работите. Raider предлага компресора RAIDER RD-AC03 с мощност от 2200W, обем на бутилката 100л. и изходящ дебит от 310л. Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата страна.
- Производител: Raider
- Тегло: 74.000 кг
Характеристики
| Захранване | 230V~50Hz |
| Мощност | 2200W |
| Обороти | 2800min |
| Максимално налягане | 0.8MPa |
| Дебит на въздуха(навътре) | 370L |
| Дебит на въздуха(навън) | 310L |
| Обем на контейнера на компресор | 100L |
| Тегло | 74kg |
| Опаковка | Да |
