Количката е празна.
Моторна Пръскачка RAIDER RD-KMD01 2200W
Код: 110108
Описание
За подобряване и улесняване борбата с вредителите на реколтата Ви водещи фирми в производството на градинска техника непрекъснато предлагат нови и нови решения и модели. Тук, своя принос дава и марката RAIDER с модела си RD-KMD01 2200W и резервоар от 20л. Направете работата в градината удоволствие и изберете удобния за Вас модел.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa..
- Производител: Raider
- Тегло: 10.000 кг
Характеристики
| Обем на двигателя | 41.5cm3 |
| Мощност | 2200W |
| Обороти | 8000min |
| Обем на резервоара за гориво | 2000ml |
| Дебит на въздуха | 13.8m3/min |
| Обем на контейнера за препарати | 20 L |
| Височина на пръскане | 11m |
| Дължина на хоризонтално пръскане | 12m |
| Разход на течен препарат | 4 L |
| Разход на прахов препарат | 6 L |
| Съотнешение гориво/масло | 25;1 |
| Ръчно стартиране на двигателя | Да |
| Тегло | 10kg |
