Количката е празна.
Косачка бензинова RAIDER RD-GLM03 Самоходна 3kW
Код: 094103
Описание
С навлизането на множество градинска техника на пазара много хора решават своите проблеми в двора си именно с подходящата за отделните дейности машина. Колесната косачка Ви помага за отличното подравняване на тревата а избора за електрическа или по-мощната бензинова косачка е изцяло Ваш. Марката Raider също има предложение със своя модел Косачка бензинова RAIDER RD-GLM03 Самоходна с мощност от 3kW и ширина на откоса 510mm, подходяща за домашни условия.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Raider
- Тегло: 33.000 кг
Хатактеристики
| Работен обем на двигателя | 158cm3 |
| Кило-волт ампера | 3kW |
| Обороти | 2850min |
| Обем на резервоара за гориво | 1500ml |
| Диаметър на косене | 510mm |
| Височина на косене | 30-90mm |
| Обем на коша за трева | 65 L |
| Ръчно стартиране на двигателя | Да |
| Тегло | 33kg |
