Количката е празна.
Електрическа косачка RAIDER RD-LM19,2000W,420mm
Код: 075315
Описание
С навлизането на множество градинска техника на пазара много хора решават своите проблеми в двора си именно с подходящата за отделните дейности машина. Колесната косачка Ви помага за отличното подравняване на тревата а избора за електрическа или по-мощната бензинова косачка е изцяло Ваш. Марката Raider също има предложение със своя модел електрическа косачка за трева RD-LM19 с мощност от 2000W и ширина на откоса 420mm.
Гаранция: 2 години
- Производител: Raider
- Тегло: 8.500 кг
Характеристики
| Захранване | 230V~50Hz |
| Мощност | 2000W |
| Обороти | 3500min |
| Диаметър на косене | 420mm |
| Височина на косене | 20-70mm |
| Обем на коша за трева | 45 L |
| Тегло | 8.5kg |
| Опаковка | Да |
