Количката е празна.
Къртач RAIDER RD-HD04 850W
Код: 013111
Описание
Компактен с концентрирана мощ къртач със захват SDS- plus. Мощност 850W. Енергия на удара - 3.5 J. Обороти 800 мин -1. Максимален отвор на пробиване в стомана/бетон/дърво: 13/26/40мм.Меко противоплъзгащо покритие на основната ръкохватка, са предпоставка за удобство и продължителна работа. Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Raider
- Тегло: 4.000 кг
Характеристики
| Захранване | 230V~50Hz |
| Мощност | 850W |
| Обороти | 800min |
| Ударна функция | Да |
| Патронник SDS+ | Да |
| Мах.диаметър на пробиване в дърво | 40mm |
| Мах.диаметър на пробиване в бетон | 26mm |
| Мах.диаметър на пробиване в метал | 13mm |
| Честота на ударите | 2900min |
| Мах.енергия на единичен удар | 3.5 J |
| Тегло | 4kg |
| Куфар | Да |
