Количката е празна.
Ударна акумулаторна бормашина/винтоверт с две батерии MetaboSB 18 LTX BL Quick 18V,5.2Ah
Код: 602200650
Описание
Марката Metabo Ви предлага ударен Винтоверт Metabo 18 LTX BL Quick от серията акумулаторни машини за професионалния и домашния майстор.Лесни и удобни за работа, чудесен дизайн.LED лампа за осветяване на работната зона и на тъмни места.С двускоростен двигател от 18V и въртящ момент от 110 Nm и батерия с капацитет 5.2 Ah,ще получите в удобен за пренос куфар с 2 батерии,зарядно у-во.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Metabo
- Тегло: 3.000 кг
Характеристики
| Напрежение | 18V/5.2Ah |
| Батерия | Li-Ion |
| Обороти | 1600min |
| Регулиране на въртящия момент | Да |
| Брой скорости | 2 |
| Реверс | Да |
| Бързозатягащ патронник | Futuro |
| Въртящ момент | 110 Nm |
| Патронник | 1.5-13mm |
| Куфар | Да |
| Тегло | 3kg |
