Количката е празна.
Винтоверт електрически Metabo USE 8 ,550W
Код: 620002000
Описание
Марката Metabo Ви предлага Винтоверт Metabo USE 8 от серията електро-инструменти за професионалния и домашния майстор.Лесни и удобни за работа, чудесен дизайн.С мощност от 550W и въртящ момент от 40 Nm.Директно куплиране за завиване на дюбели за рамки.Окомплектовката включва:ограничител на дълбочината на завиване,пръстен и странична ръкохватка.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Metabo
- Тегло: 2.000 кг
Характеристики
| Захранване | 239V-50Hz |
| Мощност | 550W |
| Обороти | 900min |
| Регулиране на обороти | Да |
| Въртящ момент | 40 Nm |
| Реверс | Да |
| Степени за регулиране на въртящия момент | 10 |
| Самоизключващиу се четки | Да |
| Тегло | 2kg |
