Количката е празна.
Перфоратор SDS+ Metabo UHE 2850 MULTI 1010W с допълнителен патронник
Код: 600712000
Описание
Важна част в строителството и ремонтните дейности играят перфораторите. Удобен и практичен, перфораторът Metabo e сред най-предпочитаните от професионалния и домашния майстор машини на пазара, поради високото си качество.Metabo ви предлага ПЕРФОРАТОР СЪС SDS-plus захват с мощност от 1010W.Три режима на работа: ударно пробиване, пробиване, къртене.Окомплектовката включва:допълнителен патронник за свредла с цилиндрична опашка,странична ръкохватка,дълбочинен ограничител и куфар.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Metabo
- Тегло: 3.500 кг
Характеристики
| Захранване | 230V-50Hz |
| Мощност | 1010W |
| Обороти | 0-945/0-2480min |
| Брой удари | 860/2.250 |
| Сила на удара | 2.8 J |
| Къртене | Да |
| Куфар | Да |
| Тегло | 3.5kg |
