Количката е празна.
Перфоратор Metabo KHE 2443 със SDS-plus 800W
Код: 600597000
Описание
Важна част в строителството и ремонтните дейности играят перфораторите. Удобен и практичен, перфораторът Metabo e сред най-предпочитаните от професионалния и домашния майстор машини на пазара, поради високото си качество.Metabo ви предлага ПЕРФОРАТОР СЪС SDS-plus захват с мощност от 800W.Три режима на работа: ударно пробиване, пробиване, къртене.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Metabo
- Тегло: 3.000 кг
Характеристики
| Захранване | 230V-50Hz |
| Мощност | 800W |
| Обороти | 1150min |
| Сила на удара | 2.3 J |
| Брой удари | 5400min |
| Регулиране на обороти | Да |
| Константна електроника | Да |
| Реверс | Да |
| Самоизключващи се четки | Да |
| Къртене | Да |
| Куфар | Да |
| Тегло | 3kg |
