Количката е празна.
Ударна бормашина METABO SBE 1300 в куфар /710W/
Код: 600862850
Описание
Голямата гама на Metabo в сферата на ударни бормашини Ви предлага и модела SBE 701 SP с мощност 710W.Снабдена с електроника за регулиране на оборотите.Шестостенен шпиндел за захващане на накрайници за завиване.Окомплектовката включва;бързозатягащ патронник Futuro Plus,допълнителна ръкохватка и ограничител за дълбочина.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Metabo
- Тегло: 3.000 кг
Характеристики
| Захранване | 230V-50Hz |
| Мощност | 710W |
| Обороти | 3100min |
| Регулиране на обороти | Да |
| Брой скорости | 2 |
| Реверс | Да |
| Макс.размер на пробиване в дърво | 40/25mm |
| Макс.размер на пробиване в метал | 13/8mm |
| Удар | Да |
| Предпазен съединител | Да |
| Куфар | Да |
| Тегло | 3kg |
