Количката е празна.
Бормашина електрическа Metabo BE10 450W
Код: 600133810
Описание
Голямата гама на Metabo в сферата на бормашини Ви предлага и модела BE10 с мощност от 450W.Лека и удобна тя позволява работа на по-трудно достъпни места.Снабдена с електроника за регулиране на оборотите и бързосменяем патронник Futuro Plus.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Metabo
- Тегло: 1.500 кг
Характеристики
| Захранване | 230V-50Hz |
| Мощност | 450W |
| Обороти | 2400min |
| Регулиране на обороти | Да |
| Въртящ момент | 10 Nm |
| Реверс | Да |
| Макс,размер на пробиване в дърво | 20mm |
| Макс.размер на пробиване в метал | 10mm |
| Опаковка | Да |
| Тегло | 1.5kg |
