Количката е празна.
Хидрофор Metabo HWW 4500/25 INOX 1300W /макс,дълбочина 8м/
Код: HWW 4500/25 INOX
Описание
Намерете подходящата водна помпа за вашите нужди. В сайта mashinionline.com предлагаме голямо разнообразие на градински, сондажни, хидрофорни, потопяеми и други видове помпи на всички водещи марки. Вижте модела Metabo HWW 4500/25 INOX който е с мощност от 1300W и напор 48м. Нови технологии и отличен сервиз.
- Производител: Metabo
- Тегло: 17.000 кг
Характеристики
| Захранване | 230V-50Hz |
| Мощност | 1300W |
| Макс.дебит | 4500 L/h |
| Макс.дълбочина на засмукване | 8m |
| Макс.височина на изхвърляне | 48m |
| Обем на разширителния съд | 24 L |
| Макс.налягане | 4,8 bar |
| Тегло | 17kg |
