Количката е празна.
Мотокултиватор Honda FG201DE /1-скорост/
Код: ХОНFG201DE
Описание
С навлизането на множество земеделска и градинска техника на пазара много хора решават своите проблеми с подходящата за отделните дейности машина.Леки и компактни, надеждни и мощни, мотокултиваторите на Honda ще бъдат Ваш верен помощник в обработването на вашата леха в двора.Най тихи в своя клас,супер лек старт,нисък разход,лесно управление и ергономичност.Сега Honda ви предлага модела FG201DE с 1 скорост и мощност от 1.8кс.Здрава конструкция,разностранно приложение и лесно транспортиране.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата страна.
- Производител: Honda
- Тегло: 17.000 кг
Характеристики
| Модел | GXV 50 |
| Работен обем на двигателя | 50cm3 |
| Тип на двигателя | 4-тактов |
| Мощност | 1.8кс |
| Брой скорости | 1-напред |
| Макс.работна ширина | 300mm |
| Макс.работна дълбочина | 230mm |
| Тегло | 17kg |
