Количката е празна.
Бензинова водна помпа HONDA WH20 /500 л/мин,50м/
Код: ХОНWH20XK2DFE1
Описание
Намерете подходящата водна помпа за вашите нужди. В сайта mashinionline.com предлагаме голямо разнообразие на градински, сондажни, хидрофорни, потопяеми и други видове помпи на всички водещи марки.Вижте модела Водна помпа Honda WH20 . Напор от 50м.Издръжлива конструкция, мощен двигател, бързо смукване на вода и леко тегло за по-лесна преносимост – всичко това допринася за възможно най-добра производителност.Отлична гаранционна и извън гаранционна поддръжка с бази в цялата странa.
- Производител: Honda
- Тегло: 27.000 кг
Характеристики
| Модел на двигателя | GXH 160 |
| Рботен обем на двигателя | 163cm3 |
| Мощност | 5.5кс |
| Общ напор | 50m |
| Всмукателен напор | 8m |
| Макс.дебит | 500 l/min |
| Присъединителен размер | 2'' |
| Тегло | 27kg |
